درب حیاط

درب حیاط

درب حیاط

Blog Article

درب‌های حیاط جدید با طراحی بسیار متنوع و زیبا، همراه با مقاومت و طول عمر بالا برای سلیقه‌ها و سبک‌های معماری متفاوت طراحی و تولید می‌شوند. درب‌های حیاطی مدرن و لوکس برای ساختمان های زیبا و لوکس امروزی طراحی و تولید شده اند تا هماهنگی بین همه‌ی بخش‌های ساختمان مهیا شود.

پیش از بررسی در مورد جنس رنگ اصلی درب، ذکر دو نکته مهم قبل از رنگ آمیزی بسیار حائز اهمیت است:

طراحی در انتخاب و درب ورودی ساختمان تاثیر دارد. ساختمان هایی که با سبک

آخرین نکته که در اینجا باید در مورد ایمنی درب فلزی و درب خانه ذکر کنیم نوع چهار چوب درب است. درب خوب باید دارای چهارچوب مستحکم و قوی باشد تا بتواند وزن درب را طی سالیان متمادی تحمل کرده و ایمنی درب در مقابل سرقت به بیشترین حد ممکن ارتقا یابد.

یک درب نارنجی و یا سبز لیمویی یک ویژگی جسورانه را به ساختمان می دهد. اگر روشن بودن رنگ درب مورد پسندتان نیست، رنگ بادمجانی را انتخاب کنید.

ندارد و نمی تواند امنیت ساختمان را به تنهایی تضمین کنند.

برای انتخاب درب حیاط زیبا و ایمن و با کیفیت باید به مواردی به شرح زیر دقت کرد:

گالری عکس درب های گوناگون برگزیده ای از درب های فلزی زیبا از طرح‌ های مختلف انواع درب می باشد.

معماری

و راحتی نیست؛ پس بهتر است درب را از لولا جدا کنید و بعد کار رنگ آمیزی درب حیاط

نرده های دکوراتیو، اکثرا کوتاه هستند و باعث می شوند چشم ناظر به سمت ورودی هدایت شود. می توانید جلوی فنس ها گل های زینتی کوتاه قد بکارید تا آن ها زیباتر کنید.

خوشبختانه در سال های اخیر، انواع درب های لوکس با قابلیت های مختلف به بازار عرضه شده اند. این درب ها در نحوه باز و بسته شدن، کنترل دستی یا بیشتر برقی، سبک طراحی و مصالح با هم فرق دارند و شما می توانید گزینه مورد نیاز خود را از میان آن ها پیدا کنید. برای آشنایی با انواع درب حیاط و ایده های تزیین آن با پویانو همراه باشید.

و ماندگاری بیشتری برخوردار هستند. ترکیب فلز و شیشه نشکن هم ایده خوبی

برای رنگ درب حیاط ساده؛ رنگ پودری کوره ای بسیار مناسب می باشد.

Report this page